Oblíbený internet


Následujících pár odkazů budiž vám inspirací, kam směřují mé internetové oči dnem i nocí. Snaha byla seřadit odkazy abecedně podle názvu jednotlivých stránek. Nehledejte tedy v pořadí žádný jiný hodnotící žebříček.
Aktualizováno 24.6.2012.

Internetové Stránky a Blogy:

D-Fens (Politika, Realita, Česko)Ten kdo ještě stránky serveru DFens nezná, nechť se připraví na masáž politicky i sociálně nekorektní s množstvím naturálně laděného výlevu pocitů a zkušeností. Obsah článku bývá často hutný a kvalita mnohého obsahu značně pohnutá. Nicméně kdo to nikdy nečetl jako by nebyl.

Pooh.CZ (IT, Internet)
Velmi zajímavý blog z oblasti IT, ale i života mimo něj. Profesionál Daniel Dočekal vněm rozdává rady již nějaký ten pátek nejen dalším profesionálům, ale i nám běžným uživatelům. Dejme tomu guru stránky pro všechny „Ajťáky“ či „Ajťáky amatéry“.

Henry Psanec (Knihy, Básně, Život)
Osobní stránky básníka a Člověka Miroslava Fišmeistera. Jedinečný obsah zaměřen na básníkovo pojetí reality, jeho amatérské přírodoznalství a pohled na život.

Tribun (Politika, Realita, Česko)
Další zajímavý blog s více-méně politickou náplní. Poslední dobou bych spíš měl říct sociálně iracionálním životním postojem. Přesto však povětšinou s nadměrně zajímavým obsahem.

Wuwejův zápisník (Osobní blog, Recenze, Knihy)
Blog hodně zaměřený na recenze knih, jemně prokládaný osobními zážitky a kapitolkami ze života autora. Mimochodem literatura zde recenzovaná je mnohdy opravdu výjimečná.

Oblíbení uživatelé na sociálních sítích

Daniel Dočekal (https://www.facebook.com/Daniel.Docekal)
Česká pirátská strana (https://www.facebook.com/ceska.piratska.strana)
David Vorovka (https://www.facebook.com/david.vorovka)

Žádné komentáře: